влевовправо

Дриль елекричний Grand ДЭ-720
- В наличии
955 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Дриль елекричний Grand ДЭ-720
Електрична дриль Grand ДЭ-720 - це безударна дриль з потужністю 720 Ватт. Напівметалевий самозатискний патрон на 10 мм забезпечує зручну заміну свердла. Компактна конструкція дрелі з прорезиненою ручкою забезпечує зручну і безпечну роботу з нею. Дана модель ідеально підходить для роботи вдома або в гаражі.
Особливості:
- є реверс – виріб можна використовувати як шуруповерт;
- фіксація кнопки пуску – що дуже зручно;
- прогумовані вставки – комфортний хват забезпечений;
- проста зміна оснащення – модель доповнена швидкозатискним патроном;
- гачок для носіння на поясі – інструмент завжди під рукою.
Основні характеристики Дриль елекричний Grand ДЭ-720
Вага1.35кг
Діаметр патрона10мм
Кількість обертів0-2800 об/хв
Макс. діаметр свердління метал/дерево10/20мм
ОсобливостіБезударний
Параметри мережі230В/50Гц
Реверс+
Свердління з ударом-
Споживна потужність720Вт
Тип патронаШвидкозатискний, двомуфтовий
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип | Дрель |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | безударный |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальное количество оборотов | 2800 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 720 Вт |
- Цена: 955 ₴



