
Дриль елекричний Grand ДЭ-980/2 (шуруповерт)
- В наличии
1 135 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Опис Дриль елекричний Grand ДЭ-980/2 (шуруповерт)
Шуруповерт Grand ДЭ-980/2 - це потужний та функціональний інструмент, який допоможе швидко та ефективно виконувати різноманітні роботи з високою точністю. Із максимальною потужністю в 980 Вт та двома регульованими швидкостями (0-350/0-1300 об/хв), цей шуруповерт забезпечує достатню потужність для роботи з будь-якими матеріалами.
Шуруповерт Grand ДЭ-980/2 є двохшвидкісним та оснащений реверсом, що дозволяє змінювати напрямок обертання, щоб ефективно виконувати різноманітні завдання. Додатково, 20 ступенів затяжки на редукторі та режим свердлення забезпечують високу точність та контроль над роботою. Наявність підсвічування робочої зони дозволяє працювати з інструментом навіть в умовах недостатнього освітлення.
Рукоятка шуруповерта Grand ДЭ-980/2 пререзинена, що забезпечує зручність та безпеку використання інструмента. Завдяки таким характеристикам, цей шуруповерт стане незамінним помічником для будівельників, ремонтників та майстрів по дому.
Основні характеристики Дриль елекричний Grand ДЭ-980/2 (шуруповерт)
Вага1,50кг
Діаметр патрона10мм
Кількість обертів0-350/0-1300 об/хв
Кількість регулювань крутного моменту20+1
Кількість швидкостейДва режими швидкостей
Макс. діаметр свердління метал/дерево10/20мм
ОсобливостіПрогумована ручка
Підсвічування робочої зони+
Параметри мережі230В/50Гц
Реверс+
Споживна потужність980Вт
Тип патронаШвидкозатискний, двомуфтовий
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | GRAND |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальное количество оборотов | 1300 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 980 Вт |
- Цена: 1 135 ₴
