
ТЕЛЬФЕР ЕЛЕКТРИЧНИЙ KRAISSMANN SH 400/800
- В наличии
6 372 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тельфер електричний KRAISSMANN SH 400/800 використовується для вертикального переміщення вантажів вагою до 800 кг у разі використання підйомного блоку, і до 400 кг без нього.
KRAISSMANN SH 400/800 ефективно застосовується в будівельній галузі, на складах, СТО, в цехах або майстернях. Тельфер оснащений функцією екстреного гальма, що спрацьовує в разі некоректної роботи. Система захисту запобігає поломці двигуна в разі перевантаження. На пульті управління тельфера розташовані кнопки "Пуск" і кнопка негайної зупинки.
Особливості:
- Надійна і міцна конструкція
- Простота в експлуатації
- Аварійна зупинка
Комплектація:
- Тельфер KRAISSMANN SH 400/800
- Кріпильні скоби
- Посібник з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 17 кг |
| Основні | |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вантажопідйомність | 800 кг |
| Висота підйому | 20 м |
| Тип обладнання | Підйомник |
| Потужність електродвигуна | 1300 Вт/год |
| Стан | Новий |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Грузоподъемность | 800 кг |
| Высота подъема | 20 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип оборудования | Подъемник |
| Состояние | Новое |
- Цена: 6 372 ₴
