
Кутова шліфувальна машина Елпром ЭМШУ-1700-180E
- В наличии
2 430 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Виробник Елпром
Діаметр диска, мм 180
Плавний пуск
Різьба шпинделя М14
Напруга мережі, В 220
Споживана потужність, Вт 1700
Частота струму, Гц 50
Число оборотів, об / хв 2600-8300
Переваги:
Регулятор обертів
Плавний пуск двигуна
Збільшена стійкість до перегрівання
Посилені конічні шестерні редуктора
М'яка ручка для більшого комфорту і контролю
Електронна система стабілізації швидкості забезпечує постійну швидкість навіть під навантаженням
Вентиляційні отвори з лабіринтовою структурою захищають інструмент від пилу і бруду, забезпечуючи триваліший термін служби інструменту
Пилонепроникна конструкція, зиґзаґоподібне покриття якоря, додаткова ізоляція статора і лабіринтові структура для захисту шарикопідшипників.
Якісна болгарка Елпром ЕМШУ 180-1700Е - з плавним пуском і підтримкою та регулятором обертів, ціна якої цілком доступна, стане незамінним помічником у побуті або в напівпрофесійних цілях. Якщо вам потрібен такий інструмент, варто розглянути болгарку Елпром ЕМШУ 180-1700Е. Це оптимальне рішення для проведення обрізки, розпилу, шліфування та обдирання. Обладнання легко обробляє металеві, кам'яні, бетонні та інші поверхні.
Виріб відрізняється ергономічним дизайном і відмінною якістю збірки. Болгарка доповнена пилозахистом обмоток двигуна, що підвищує стійкість до зношування. Оснащення укомплектовано системою плавного пуску і блокуванням від випадкових запусків. Комфорт під час роботи забезпечений.
Комплектність:
Вугільні щітки
Захисний кожух
Рукоятка бічна
Ключ для встановлення диска
Інструкція з експлуатації
Кутошліфувальна машина Елпром ЕМШУ 180-1700Е
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Элпром |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 1700 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 8300 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
- Цена: 2 430 ₴

