
Дриль елекричний Grand ДЭ-850 (шуруповерт)
- В наличии
832 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Опис Дриль елекричний Grand ДЭ-850 (шуруповерт)
Шуруповерт Grand ДЭ-850 - це потужний та надійний інструмент для роботи з будь-якими матеріалами. Завдяки максимальній потужності в 850 Вт та регульованій кількості обертів від 0 до 750 об/хв, цей шуруповерт забезпечує швидке та ефективне виконання робіт з високою точністю.
Шуруповерт Grand ДЭ-850 є одношвидкісним та оснащений реверсом, що дозволяє змінювати напрямок обертання, щоб ефективно виконувати різноманітні завдання. Додатково, 19 ступенів затяжки на редукторі та режим свердлення забезпечують високу точність та контроль над роботою. Конструкція шуруповерта передбачає швидкий доступ до графітових щіток, що дозволяє легко заміняти їх, забезпечуючи безперебійну роботу інструмента.
Корпус шуруповерта Grand ДЭ-850 має ідеальний баланс та вкритий гумовим покриттям, що забезпечує зручний захист та безпеку використання інструмента. Завдяки таким характеристикам, цей шуруповерт стане незамінним помічником для будівельників, ремонтників та майстрів по дому.
Основні характеристики Дриль елекричний Grand ДЭ-850 (шуруповерт)
Вага1,23кг
Діаметр патрона10мм
Кількість обертів0-750 об/хв
Кількість регулювань крутного моменту19+1
Кількість швидкостейОдна
Макс. діаметр свердління метал/дерево10/20мм
ОсобливостіПрогумований корпус
Підсвічування робочої зони-
Параметри мережі230В/50Гц
Реверс+
Споживна потужність850Вт
Тип патронаШвидкозатискний, двомуфтовий
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | безударный |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальное количество оборотов | 750 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 850 Вт |
- Цена: 832 ₴


