
МОТОПОМПА БЕНЗИНОВА VORSKLA ПМЗ 6600
- В наличии
6 266 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мотопомпа VORSKLA ПМЗ 6600 призначена для подачі води на великі відстані. Це потужний, продуктивний і практичний пристрій, за допомогою якого Ви зможете швидко й ефективно вирішити проблему водопостачання великих об'єктів, зрошення присадибних ділянок або городу.
Особливості:
- Потужний двигун
- Міцна і стійка рама
- Невелика вага і габарити
- Висока продуктивність
- Можливість приєднання пожежного рукава
Характеристика:
- Тип двигуна: бензиновий, чотиритактний
- Робочий об'єм двигуна: 163 см3
- Потужність: 5,5 к.с.
- Діаметр шланга: 80 мм
- Вертикальна подача: 7 м
- Горизонтальна подача: 23 м
- Продуктивність: 66 м3/год
Комплектація:
- Мотопомпа VORSKLA ПМЗ 6600
- Керівництво з експлуатації
- Гарантійний талон
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 25 кг |
| Виробник | Vorskla |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Максимальна пропускна здатність | 66 куб.м/год |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3 1/4" |
| Характеристики приводу | |
| Тип палива | Бензин |
| Характеристики привода | |
|---|---|
| Объем двигателя | 66 куб. см |
| Тип топлива | Бензин |
| Основные | |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Производитель | Vorskla |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Вес | 25 кг |
- Цена: 6 266 ₴
