Описание
Характеристики
Информация для заказа
Садовий подрібнювач VORSKLA ПМЗ 196/76 являє собою ідеальний варіант для власників садових ділянок, оскільки ця модель оснащена потужним бензиновим двигуном, завдяки якому досягається оптимальна продуктивність. Двигун легко запускається за будь-яких погодних умов, і не вимагає особливого обслуговування.
Особливості:
- Простота у використанні
- Надійність і продуктивність
- Міцність
Характеристика:
- Тип двигуна: бензиновий, чотиритактний
- Робочий об'єм двигуна: 196 см3
- Максимальна потужність: 6,5 к.с.
- Макс. діаметр подрібнюваного матеріалу: 76 мм
- Швидкість обертання ножів: 2400 об/хв
- Ємність масляного бака: 0,6 л
- Ємність паливного бака: 3,6 л
Комплектація:
- Садовий подрібнювач VORSKLA ПМЗ 196/76
- Посібник з експлуатації
- Щільна картонна упаковка
- Колеса
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 70 кг |
| Основні | |
| Виробник | Vorskla |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Стан | Новий |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Максимальний діаметр гілок | 76 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Потужність двигуна | 6.5 л. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Марка двигуна | VORSKLA |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
|---|---|
| Объем двигателя | 196 куб. см |
| Объем топливного бака | 3.6 л |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Мощность двигателя | 6.5 л. с. |
| Основные | |
| Тип привода | Бензиновый двигатель |
| Максимальный диаметр веток | 76 мм |
| Тип травосборника | Жесткий |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Vorskla |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 70 кг |
- Цена: 27 000 ₴

