влевовправо

Міксер будівельний електричний 1200 Вт, 2 швидкості INTERTOOL DT-0130
- Нет в наличии
2 700 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ DT-0130
| Комплектація | міксер; насадка-міксер, діаметром 120 мм; гарантійний талон |
|---|---|
| Крутний момент | 40 нм |
| Кількість режимів | 2 |
| Діаметр різьби | М14 |
| Швидкість обертання | 400/700 об/хв |
| Потужність | 1200 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діаметр вінчика | 100/ 120/ 140 мм |
| Вага | 5,900 кг |
ОПИС
Міксер ручний електричний INTERTOOL DT-0130 призначений для перемішування різних будівельних сумішей, компаундів та фарб.
З його допомогою можна швидко і легко створювати однорідну масу з різних за складом сипучих речовин та рідин. Якість суміші при цьому значно вище, ніж суміші, приготованої вручну.
Потужний електродвигун та функція плавного регулювання швидкості обертання (у двох діапазонах) роблять цей міксер універсальним й оптимальним інструментом при проведенні ремонтних та будівельних робіт.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Вес | 5.9 кг |
| Тип патрона | M14 |
| Производитель | Intertool |
| Максимальное количество оборотов | 700 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 700 ₴








