
ОРБІТАЛЬНА (ЕКСЦЕНТРИКОВА) ШЛІФУВАЛЬНА МАШИНА KRAISSMANN 350 ES 13
- В наличии
1 238 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Орбітальна (ексцентрикова) шліфувальна машина Kraissmann 350 ES 13 проста, але надійна в експлуатації і відмінно справляється зі шліфуванням поверхонь з різних матеріалів, видаленням старого лаку, фарби, слідів іржі. Прогумовані рукоятка і корпус запобігають ковзанню і забезпечують міцний хват, так само знижуючи рівень вібрації. Kraissmann 350 ES 13 оснащена системою пиловідведення і зберігає робоче місце в чистоті, передбачена можливість підключення пилососа. Для тривалої роботи кнопка ввімкнення може бути зафіксована.
Особливості:
- Регулятор обертів
- Ефективна вентиляція
- Зручне руків'я з гумовими накладками
- Малий розмір і невелика вага
- Блокування кнопки ввімкнення
- Простота експлуатації
Комплектація:
- Орбіталка KRAISSMANN 350 ES 13
- Змінна підошва
- Шліфувальний круг 125 мм
- Пластиковий пилозбірник
- Посібник з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Вага | 2.1 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач / липучка |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Вес | 2.1 кг |
| Максимальное количество оборотов | 12000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 350 Вт |
| Тип шлифмашины | эксцентриковая |
- Цена: 1 238 ₴
