Опис Дриль елекричний Grand ДЭ-950/2 (шуруповерт)
Шуруповерт Grand ДЭ-950/2 - це потужний та функціональний інструмент, який забезпечує швидке та ефективне виконання робіт з високою точністю. Із максимальною потужністю в 950 Вт та двома регульованими швидкостями (0-350/0-1100 об/хв), цей шуруповерт забезпечує потрібну потужність для роботи з будь-якими матеріалами.
Шуруповерт Grand ДЭ-950/2 є двохшвидкісним та оснащений реверсом, що дозволяє змінювати напрямок обертання, щоб ефективно виконувати різноманітні завдання. Додатково, 19 ступенів затяжки на редукторі та режим свердлення забезпечують високу точність та контроль над роботою. Конструкція шуруповерта передбачає швидкий доступ до графітових щіток, що дозволяє легко заміняти їх, забезпечуючи безперебійну роботу інструмента.
Рукоятка шуруповерта Grand ДЭ-950/2 пререзинена, що забезпечує зручність та безпеку використання інструмента. Завдяки таким характеристикам, цей шуруповерт стане незамінним помічником для будівельників, ремонтників та майстрів по дому.
Основні характеристики Дриль елекричний Grand ДЭ-950 (шуруповерт)
Вага1,40кг
Діаметр патрона10мм
Кількість обертів0-350/0-1100 об/хв
Кількість регулювань крутного моменту19+1
Кількість швидкостейДва режими швидкостей
Макс. діаметр свердління метал/дерево10/20мм
ОсобливостіПрогумована ручка
Підсвічування робочої зони-
Параметри мережі230В/50Гц
Реверс+
Споживна потужність950Вт
Тип патронаШвидкозатискний, двомуфтовий
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | GRAND |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальное количество оборотов | 1100 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 950 Вт |
- Цена: 932 ₴




