GH-EH 4245 електричний кущоріз є дуже ефективним інструментом, який забезпечує гарну обрізку живоплотів, чагарників і кущів. Його рухомі в протилежних напрямках двухклінкові леза виготовлені з обробленої лазером та покритої алмазом сталі, та забезпечують чисті результати різу. Металевий редуктор забезпечує ефективну передачу потужності та тривалий термін служби. Дворучний вимикач / аварійний вимикач зупиняє різаки менш ніж за 1 секунду при відпуску перемикача, забезпечуючи високу безпеку під час роботи. Хороша ергономіка для зручної роботи забезпечується додатковою ручкою і м'якою накладкою на основній рукоятці. Кабельний затискач для кріплення кабеля дозволяє зняти напруження та захищає кабель живлення. GH-EH 4245 поставляється з міцним захисним кожухом ножів для зручного транспортування або зберігання.
| Потужність | 420 Вт |
|---|---|
| Оберти | 1600 хв-1 |
| Довжина шини | 510 мм |
| Довжина різу | 450 мм |
| Швидкість різу | 3200 хв-1 |
| Відстань між зубами кущорізу | 16 мм |
| Довжина | 920 мм |
|---|---|
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага брутто | 3.3 кг |
| Вага інструменту | 2.5 кг |
- Цена: 1 254 ₴





