влевовправо

ВІДБІЙНИЙ МОЛОТОК KRAISSMANN 1700 AH 45
- В наличии
6 372 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Відбійний молоток Kraissmann 1700 AH 45 - надійний інструмент напівпрофесійного класу, призначений для руйнування цегляних або бетонних конструкцій, а також для розтину дорожнього полотна. Справлятися з такими складними завданнями модель Kraissmann 1700 AH 45 може завдяки високій потужності (1700Вт), а також силі удару в 45Дж. Для зручності в роботі відбійник обладнаний системою гасіння вібрації, що знижує вплив вібрації на здоров'я людини і підвищує ступінь комфорту під час роботи з відбійником.
Особливості:
- Надійний та потужний відбійний молоток
- Міцний металевий корпус редуктора для відведення тепла й довговічності
- Фіксований вимикач для зручного довбання під час тривалої роботи
- Подовжений корпус дозволяє працювати у вертикальному положенні при роботах на рівні підлоги
- Зручна кришка для швидкої заміни вугільних щіток
- Додаткова рукоятка з можливістю встановлення під різними кутами для більш зручної роботи
Комплектація:
- відбійний молоток KRAISSMANN 1700 AH 45
- додаткова рукоятка
- пласке зубіло
- гостре зубіло
- комплект запасних вугільних щіток
- ключ редукторної кришки для заміни мастила
- ємність для заправки мастила
- посібник з експлуатації
- металевий кейс
- картонне пакування
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Вага | 22 кг |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальна сила удару | 45 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 1450 уд/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Металевий кейс |
| Користувацькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1700 Вт |
| Вес | 22 кг |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Максимальная сила удара | 45 Дж. |
| Максимальное количество ударов | 1450 уд/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 6 372 ₴




