
КУЛЬТИВАТОР (МОТОБЛОК) VORSKLA ПМЗ 4200
- В наличии
5 788 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензиновий культиватор Vorskla ПМЗ 4200 належить до побутового класу машин і призначений для культивації ґрунту на глибину до 15 см. Культиватор стане для Вас надійним помічником під час обробітку ґрунту на присадибній ділянці, клумбі, в саду.
Особливості:
- Ергономічні рукоятки
- Економне споживання палива
- Висока надійність двигуна
- Фільтр із поліпшеним очищенням повітря
- Простота в обслуговуванні
- Низький рівень шуму
- Підвищена жорсткість рами
Характеристика:
- Тип двигуна: бензиновий, двотактний
- Робочий об'єм двигуна: 49 см3
- Потужність (при 6500 об/хв): 2,2 к.с.
- Холостий хід: 3600 об/хв
- Ширина смуги обробки: 300 мм
- Глибина обробки: 100/150 мм
Комплектація:
- Культиватор Vorskla ПМЗ 4200
- Культивувальні фрези
- Транспортувальні колеса
- Комплект кріплення
- Набір інструментів
- Посібник з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 20 кг |
| Основні | |
| Виробник | Vorskla |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Стан | Новий |
| Система запуску | Механічний стартер |
| В комплекте оборудования | Культиватор |
| Максимальна ширина обробки | 30 см |
| Максимальна глибина обробки | 15 см |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 49 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.2 л. с. |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Основні атрибути | |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Тип інструменту | Культиватор ручний |
| Ширина обробки | 300 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorskla |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Состояние | Новое |
| Система запуска | Механический стартер |
| В комплекте оборудования | Культиватор |
| Максимальная ширина обработки | 30 см |
| Максимальная глубина обработки | 15 см |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 49 куб. см |
| Мощность двигателя | 2.2 л. с. |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Количество оборотов двигателя | 3600 об/мин |
- Цена: 5 788 ₴
