влевовправо

КУТОВА ШЛІФУВАЛЬНА МАШИНА (БОЛГАРКА) KRAISSMANN 2700 KWS 230
- В наличии
2 970 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості:
- Потужна й надійна кутова шліфмашина з ергономічною рукояткою для роботи без стомлення
- Потужний двигун з високою стійкістю до перевантажень
- Плавний пуск для надійного захисту конструкції від стартових перевантажень
- Запобіжний вимикач: блокування проти випадкового включення
- Додаткова рукоятка, яка може бути встановлена в одному з 3 положень для оптимального хвату (ліворуч, праворуч або зверху)
- Захисний кожух, що фіксується із захистом від провертання
Комплектація:
- кутова шліфмашина
- захисний кожух
- зйомна рукоятка
- ключ для фіксації диску
- запасні вугільні щітки
- посібник з експлуатації
- картонна коробка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2700 Вт |
| Вага | 7 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 2700 Вт |
| Вес | 7 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Максимальный диаметр диска | 230 мм |
| Максимальное количество оборотов | 6500 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
- Цена: 2 970 ₴






