влевовправо

ПАЯЛЬНИК ДЛЯ ПЛАСТИКОВИХ ТРУБ KRAISSMANN 2400 EMS 6
- В наличии
2 177 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Потужний апарат для розтрубного зварювання підходить для зварювання з'єднань, труб і фітингів діаметром від 20 до 63 мм. Встановлювані компоненти відрізняються довговічністю і простотою використання. Завдяки вузькій конструкції нагрівача труби можна зварювати і в обмеженому просторі. Комплектується функціональною підставкою з можливістю кріплення до робочого столу.
Комплектація:
- ПАЯЛЬНИК ДЛЯ ПЛАСТИКОВИХ ТРУБ KRAISSMANN 2400 EMS 6
- шість тефлонових зварювальних насадок
- металевий кейс
- шестигранний ключ
- лінійка-рівень
- рулетка
- викрутка
- різак для пластикових труб
- робочі рукавички
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна потужність | 2400 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна загальна вага | 3 кг |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20 мм |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 63 мм |
| Нагрівач з тефлоновим покриттям | Так |
| Стан | Новий |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Номинальная мощность | 2400 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Минимальный диаметр трубы под сварку | 20 мм |
| Максимальный диаметр трубы под сварку | 63 мм |
| Нагреватель с тефлоновым покрытием | Да |
| Транспортный ящик для сварочной машины и комплектующих | Да |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 177 ₴



