влевовправо

ШАБЕЛЬНА ПИЛА KRAISSMANN 710 US 20
- В наличии
1 912 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шабельна пила Kraissmann 710 US 20 — є надзвичайно універсальною пилкою, призначеною для різання багатьох матеріалів у найбільш важкодоступних місцях. Виготовлена з ударостійкого пластику. Прогумована ручка не дасть інструменту вислизнути з рук. Біля кнопки пуску є фіксатор постійної роботи, який потрібен для того, щоб не натискати постійно на кнопку пуску. Інструмент обладнаний спеціальною системою, за допомогою якої ви зможете швидко замінити леза без ключа одним натисканням.
Особливості:
- Надійна та універсальна шабельна пила
- Потужний двигун з високою стійкістю до перевантажень
- Можливість різання різних матеріалів, наприклад, деревини, металу або гіпсокартону тощо
Комплектація:
- шабельна пила KRAISSMANN 710 US 20
- пильне полотно по деревині
- пильне полотно по металу
- шестигранний ключ
- запасні вугільні щітки
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Вага | 3 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2600 хід/хв |
| Розмір ходу полотна | 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Глибина пропилу | 115 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 710 Вт |
| Вес | 3 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Максимальная частота движения режущего инструмента | 2600 ход/мин |
| Размер хода полотна | 20 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 912 ₴


