влевовправо

БЕНЗОКОСА (БЕНЗОТРИМЕР) KRAISSMANN MS'52
- В наличии
3 983 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості:
- Зручний бензиновий тріммер для будь-яких завдань
- 2-тактний надійний двигун
- Регульована по висоті зручна рукоятка велосипедного типу
- Підходить для косіння великих площ, скошування бур'янів, заростей та чагарників
- Паливо та масло змішуються і заливаються разом
Комплектація:
- бензиновий тріммер KRAISSMANN MS'52
- наплічний ремінь ранцевого типу
- 3-пелюстковий косильний ніж
- 8-пелюстковий косильний ніж
- косильна шпуля-напівавтомат з ліскою
- косильна шпуля типу "павук"
- набір ключів для монтажу та обслуговування
- мірна ємність для змішування паливної суміші
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1750 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Основні | |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Тип штанги | Пряма |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1750 Вт |
| Основные | |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Максимальное количество оборотов | 7500 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Мотокоса |
| Состояние | Новое |
| Тип штанги | Прямая |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
- Цена: 3 983 ₴


