влевовправо

Газонокосарка електрична KRAISSMANN 1600 ER 320
- В наличии
3 452 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Надійна газонокосарка для невеликих ділянок (до 300 кв.м)
- Компактні розміри, невелика вага
- Двигун потужністю 1600 Вт забезпечує малошумне та якісне косіння
Обсяг поставки:
- газонокосарка
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
| Характеристики | |
| Номінальна споживана потужність | 1600 Вт |
| Кількість обертів холостого ходу | 3600 /хв |
| Висота скошування | 28/48/68 мм |
| Ширина смуги обробки | 320 мм |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Вага | 8,15 кг |
| Вібрація | |
| Емісійний показник вібрації | 2,5 м/с² |
| Погрішність виміру К | 1,5 м/с² |
| Звукова емісія | |
| Рівень звукового тиску LpA | 72,8 dB(A) |
| Рівень звукової потужності LwA | 96 dB(A) |
| Погрішність виміру К | 3 dB(A) |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Максимальная ширина скашивания | 320 мм |
| Высота скашивания | 68 мм |
| Объем травосборника | 30 л |
| Количество колес | 4 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 3600 об/мин |
- Цена: 3 452 ₴




