
Набір акумуляторних інструментів Grand № 3 PROF (МШУ-20BL/PRO+ДА-20/13UBL+АГ-800UBL)
- Немає в наявності
6 605 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Опис Набір акумуляторних інструментів Grand № 3 PROF (МШУ-20BL/PRO+ДА-20/13UBL+АГ-800UBL)
Набір акумуляторних інструментів Grand № 3 PROF - це надійний помічник для будь-яких ремонтних та будівельних робіт для профессіоналів. У цьому комплекті містяться такі інструменти, як кутова акумуляторна машина шліфувальна Grand МШУ-20BL/PRO, акумуляторний шуруповерт Grand ДА-20/13UBL, акумуляторний гайковерт Grand АГ-800UBL. В комплект також входять два акумулятори на 20В по 4Аг кожен та зарядний пристрій для них.
Шуруповерт Grand ДА-20/13UBL має швидкозатискний патрон діаметром 13 мм, що дозволяє фіксувати різні насадки для роботи з різними матеріалами. Максимальний крутний момент становить 75 Н'ютон-метрів, що дозволяє легко впоратися з найвимогливішими завданнями. Інструмент має два режими обертів: від 0 до 550 об/хв та від 0 до 1400 об/хв, а також два режими кількості ударів: від 0 до 6750 уд/хв та від 0 до 25500 уд/хв.
Акумуляторна болгарка Grand МШУ-20 BL/PRO з потужним безщітковим двигуном може впоратися з різноманітними завданнями. Має максимальний діаметр диска 125 мм та максимальну товщину диска 6 мм. Вас порадує великий діапазон обертів, який регулюється від 3000 до 8400 об/хв. Плавний пуск та захист від перевантаження забезпечують безпеку і тривалість роботи.
Grand АГ-800UBL - потужний акумуляторний гайковерт з безщітковим двигуном. Його максимальний крутний момент - 800Нм. Він має патрон квадрат розміром 1/2", кількість обертів 0-2800 об/хв і частоту удару 0-3200 уд/хв. Гайковерт комплектується шестигранним швидкоз'ємним патроном 22мм для використання як ударного шуруповерта. Також є функція реверсу і LED підсвітка.
Весь набір поставляється в міцному пластиковому кейсі, що забезпечує зручне зберігання та транспортування інструментів. Вага набору складає 9 кг.
Акумуляторна болгарка Grand МШУ-20 BL PRO:
- малогабаритне компонування;
- виготовлення корпусу із міцних матеріалів;
- функція антиперенавантаження; плавний запуск;
- налаштування захисного кожуха без інструментів;
- простий процес зміни оснащення;
- сумісність з різними різальними та абразивними колами діаметром 125 мм;
- діаметр посадкового отвору диска – 22,23 мм
- максимальна товщина диска – 6 мм.
- ергономічна рукоятка з прогумованим покриттям.
- безщітковий двигун;
Акумуляторний ударний шурупокрут Grand ДА-20/13 UB:
- механічний двошвидкісний редуктор
- функція автостоп для високої точності робіт
- підсвічування робочої зони
- збалансована конструкція
- високий крутний момент
- гумові накладки на рукоятці
- 13 мм патрон
- безщітковий двигун
Гайковерт акумуляторний Grand АГ-800 UBL:
- потужний ударний гайковерт з високим крутним моментом
- маленький і легкий для комфортної роботи
- надійне кріплення 1/2 " квадрат
- ергономічний дизайн з м'якою прогумованою ручкою
- вбудована LED підсвічування робочої зони
- електронне регулювання швидкості обертання.
Основні характеристики Набір акумуляторних інструментів Grand № 3 PROF (МШУ-20BL/PRO+ДА-20/13UBL+АГ-800UBL)
АГ-800UBL1шт
Акумулятор20В/4Аг
Вага9,0кг
ТАК-20/13 UBL1шт
Зарядний пристрій+
Кількість акумуляторів в комплекті2шт
Кейс+
МШУ-20BL/PRO1шт
Тип двигунаБезщіткові
Тип акумулятора Li-Ion (тип М)
Час заряду1,5г
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Тип | Набір електроінструменту |
| Кількість в наборі інструментів | 3 |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Вага | 9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 6 605 ₴
