
Інверторний генератор бензиновий Procraft IGP55 (5,5 кВт, чиста синусоїда)
- В наявності
40 950 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Технічні характеристики:
- Тип генератора: інверторний
- Тип запуску: электричний/ручний
- Номінальна потужність: 5 кВт
- Максимальна потужність: 5,5 кВт
- Робочий об'єм: 233 куб.см
- Кількість фаз: однофазний
- Об'єм паливного бака: 11 л
- Об'єм оливи в картері: 0.7 л
- Вихідна напруга: 220-240 В
- Кількість розеток 220 В: 2 шт
- Напруга постійного струму: 12 В/16 А
- Тип палива: бензин АІ-92 + олива для чотиритактних двигунів
- Тип двигуна: одноциліндровий чотиритактний (ліцензія Honda) OHV
- Показник рівня палива: да
- Охолодження двигуна: повітряне
- Вага: 50 кг
- Рівень шуму: 97 dB
- Ступінь захисту: IP23M
- Форм-фактор: пересувний, має колеса
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Китай
- Гарантія: 12 місяців
Опис:
Інверторний бензиновий генератор Procraft IGP55 — це сучасне рішення для тих, хто потребує надійного та чистого джерела електроенергії. Завдяки інверторній технології він формує стабільну напругу 220–240 В, що безпечно для чутливої електроніки: котлів, комп’ютерів, інструментів та побутової техніки. Номінальна потужність 5 кВт і пікова до 5,5 кВт дозволяють легко забезпечити електроживлення будинку, майстерні або виїзних робіт.
Потужність, економічність та зручність використання
Генератор оснащений одноциліндровим чотиритактним двигуном OHV (ліцензія Honda), який поєднує високу продуктивність і економну витрату палива. Запуск можливий як ручний, так і електричний, що робить експлуатацію максимально комфортною в будь-яких умовах. Паливний бак об’ємом 11 л забезпечує тривалу автономну роботу, а повітряне охолодження підтримує стабільну продуктивність навіть при навантаженні. Вбудований індикатор рівня палива дозволяє контролювати залишок без зайвих зусиль.
Надійність, мобільність і безпека
Procraft IGP55 має захист IP23M, що підвищує його стійкість до зовнішніх впливів. Рівень шуму всього 97 dB забезпечує комфортну роботу без надмірного дискомфорту. Завдяки колесам і пересувному форм-фактору генератор легко транспортувати на будь-яку локацію. Дві розетки 220 В і вихід 12 В/16 А дозволяють одночасно підключати кілька пристроїв. Вага 50 кг робить модель достатньо мобільною для універсального використання.
Procraft IGP55 — це оптимальний баланс потужності, мобільності та стабільності, який стане надійним джерелом енергії у будь-якій ситуації.
Комплектація:
- Інверторний генератор бензиновий Procraft IGP55
- Технічний паспорт
- Лійка 1 шт.
- Картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 40 950 ₴

